Trzy bramki Chałupińskiego. Unia Racibórz wygrała z rezerwami Podbeskidzia

11.02.2018 10:25 | 2 komentarze | dud

W kolejnym sparingu przed rozpoczęciem 4-ligowych zmagań rywalem drużny z Raciborza były rezerwy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko Biała.

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bielsku Białej. Rezerwy Podbeskidzia to bezpośredni sąsiad w tabeli 4 ligi śląskiej, która swoje zmagania rozpocznie 17 marca.

Pierwsze pół godziny gry należało do gospodarzy, którzy zdobyli w tym czasie dwie bramki. Oba gole w odstępie trzech minut zdobył Podgórski. Druga połowa spotkania należała już do graczy z Raciborza. Po upływie godziny gry Unia wyrównała, w ostanich 20 minutach gry Chałupiński oraz Miąsik dali zwycięstwo gościom.

Kolejny mecz sparingowy Unia Racibórz rozegra w najbliższą sobotę 17.02 o godzinie 14:00. Przeciwnikiem będzie czeska ekipa MFK Kravare.

Podbeskidzie II Bielsko Biała - KS Unia Racibórz 3:5 (3:1)

Bramki: Podgórski 2, Szymański - Chałupiński 3, Miąsik, zawodnik testowany 1

KS Unia Racibórz: Pluta - J.Kowalczyk, Mizia, Pientka, Plewa - Zapotoczny, Remień, Prusicki, zawodnik testowany, Chałupiński, Czerepak

Grali również: K.Kowalczyk, Migus, Miąsik, zawodnik testowany, Trzeciak

Trener: Piotr Hauder