Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej Im. Zygfryda Kiermaszka

18.02.2018 11:13 | 0 komentarzy | dud

W dniu wczorajszym w hali sportowej Górnika Radlin odbył się I Halowy turniej im.Zygfryda Kiermaszka - Honorowego Prezesa MKP Odra Centrum. W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów.

Inauguracyjny turniej im. Zygfryda Kiermaszka stał na bardzo wysokim poziomie. Wzięli w nim udział zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi. Zwycięzcą I edycji zmagań została drużyna Naprzodu Rydułtowy. Drugie miejsce zajęła ekipa Górnika Radlin, a na ostatnim miejscu podium uplasowała się MKP Odra Centrum.

Wręczono również nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników. Królem strzelców turnieju został Kacper Wojtczak (MKP Odra Centrum), który zdobył 10 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jakub Rosiaka (Górnik Radlin). Najlepszym bramkarzem został Mikołaj Glacela (Naprzód Rydułtowy).

Turniej swoją obecnością zaszczyciła żona zmarłego w 2017 roku Zygfryda Kiermaszka. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Śl. Z.P.N.Podokręg Rybnik.