Lider z Gliwic przegrał w Jarosławiu

18.02.2018 14:43 | 0 komentarzy | dud

Po bardzo zacięty spotkaniu, piłkarki ręczne Sośnicy Gliwice przegrały z drużyną JKS-u Jarosław.

Osłabienia kadrowe w ekipie z Jarosławia oraz różnica w tabeli pomiędzy obiema drużynami wskazywały Sośnicę na głównego faworyta tego spotkania. Jednak po raz kolejny okazało się, że wielka determinacja i wola walki jest w stanie wiele zmienić w sporcie.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, jednak to zawodniczki z Gliwic wygrały tę część 12:10. Druga połowa spotkania to prawdziwy dreszczowiec, na który nie mogli narzekać zgromadzeni na trybunach kibice. Ostatecznie zawodniczki JKS-u sprawiły dużą niespodziankę i pokonały lidera 25:23. Najwięcej bramek w meczu zdobyła Abramowicz Aleksandra (Sośnica Gliwice)- 8 bramek.

SPR JKS Jarosław - Sośnica Gliwice 25:23 (10:12)

JKS: Kulpa, Musakova, Bartoszek, Kozdrowicz, Luberecka , Łobaziewicz , Moszkowicz, Nasiłowska, Rygiel, Ryshko, Sestakova, Strzębała, Turkalo, Wojtaszek.

Sośnica: Abramowicz, Frątczak, Korbel, Kowalczyk, Krzymińska, Kuźnik, Matter, Olejarczyk, Platnitskaya, Walentyńska, Walus, Wróbel, Zizulewska, Zwolenik.