środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Ofensywa Racibórz wygrała po raz piętnasty. Pokonała Czeladź [ZDJĘCIA]

18.02.2018 18:29 | 0 komentarzy | kozz

Nikt poza zespołem z Dobrodzienia nie pokonał jeszcze raciborskiej Ofensywy w tym sezonie. W niedzielnym meczu nie udało się to zespołowi z Czeladzi, który przegrał 57:91.

Ofensywa mecz rozpoczęła od trójki, ale w kolejnych minutach ich gra wyglądała bardzo ospale. Po pierwszej kwarcie niżej notowana Czeladź prowadziła 12:10. W drugiej kwarcie tempo wybitnie się nie podniosło, raciborska ekipa męczyła się z goścmi. Swoją przewagę udokumentowała dopiero pod koniec tej kwarty zdobywając kilkanaście punktów. Na przerwę Ofensywa schodziła prowadząc 37:26. W trzeciej kwarcie gospodarze grali tak, aby utrzymać bezpieczną przewagę. Ta sztuka im się udała, a po trzech kwartach mieli nawet o jedno oczko przewagi więcej niż to było po drugiej kwarcie. Czwarta kwarta to był koncert w wykonaniu drużyny Ksawerego Fojcika. Ofensywa w ostatniej kwarcie dominowała i wysoko wygrała.

Ofensywa Racibórz - MCKS Czeladź 91:57 (10:12, 27:14, 19:18, 35:13)