Koszykarze z Rybnika przegrali z Zagłębiem Sosnowiec

20.02.2018 16:24 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XXIII kolejki II ligi koszykówki mężczyzn, zawodnicy MKKS Rybnik przegrali wyjazdowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec 94:107.

W każdej z kwart rybniczanie byli nieznacznie gorsi, co dało w końcowym efekcie porażkę trzynastoma punktami. Po pierwszej kwarcie MKKS przegrywał czterema oczkami, na przerwę schodzili mając już dziesięć punktów straty. W trzeciej kwarcie przewaga Zagłębia wzrosła do trzynastu punktów, a w ostatniej odsłonie rybniczanie zremisowali z gospodarzami. Najlepszymi koszykarzami MKKS byli Krzysztof Zieliński i Adam Białdyga, którzy rzucili łącznie 35 punktów. Po stronie Zagłębia 32 punkty zdobył Paweł Jurczyński.

Zagłębie Sosnowiec - MKKS Rybnik 107:94 (26:22, 29:23, 29:26, 23:23)

MKKS Rybnik: Rafał Grzybek 12, Rafał Koczy 2, Marek Sidor 6, Łukasz Piórkowski 5, Adam Białdyga 16, Krzysztof Zieliński 19, Edmund Tomko 0, Piotr Konsek 11, Łukasz Ochodek 11, Mateusz Mucha 12.

W kolejnym meczu MKKS Rybnik zmierzy się u siebie z KK Polonia Bytom (24.02., g. 18:00)