Nieskuteczny Angulo, tylko remis Górnika

25.02.2018 18:32 | 0 komentarzy | dud

W 24 kolejce piłkarskiej Ekstraklasy, Górnik Zabrze udał się na ligowy mecz do Wrocławia. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

Optyczną przewagę miała drużyna gości, jednak w perspektywie całego spotkania zawodnikom z Zabrza zabrakło skuteczności. Górnik bardzo szybko objął prowadzenie i za kilka minut Damian Kądzior powinien podwyższyć wynik.

Najlepszą sytuację na strzelenie drugiej bramki dla Górnika miał Igor Angulo. W 87 minucie zawodnik gości wykonywał rzut karny, jednak Jakub Słowik obronił ten strzał.

Zarówno przy bramce dla Górnika, jak i sytuacji z rzutem karnym został użyty system VAR.

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze    1:1 (0:1)