Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Trwa słaba seria koszykarek z Wodzisławia

26.02.2018 11:06 | 0 komentarzy | dud

Kolejną porażkę w sezonie odnotowały koszykarki Olimpii Wodzisław Śląski. Tym razem uległy drużynie Grot TomiQ Pabianice 84:68.

O zwycięstwie zespołu z Pabianic zadecydowały wygrane w pierwszych dwóch kwartach meczu. 19 punktów przewagi po pierwszej połowie spotkania pozwoliło skutecznie kontrolować grę koszykarkom z Pabianic. Ostatecznie gospodynie wygrały to spotkanie pewnie 16 punktami.

Najwięcej punktów dla drużyny z Wodzisławia Śląskiego zdobyła Agata Majka- 22 punkty.

Grot TomiQ Pabianice - Olimpia Wodzisław Śląski  84:68 (25:17, 25:14, 20:21, 14:16)