Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Siatkarki Politechniki Śląskiej przegrały w tie-breaku z rywalkami z Tarnowa [ZDJĘCIA]

28.02.2018 21:38 | 0 komentarzy | tom

W środę na "Nowej" Hali Politechniki Śląskiej odbył się mecz 22 kolejki I ligi kobiet w siatkówkę. Oba zespoły walczyły do ostatniego punktu. Spotkanie zakończyło się 3:2 dla dziewczyn z Tarnowa.

Pierwszy set wyraźnie należał do gości. Po pierwszym siecie gospodynie przejęły inicjatywę i wygrały dwa kolejne sety do 19 i 20 punktów. W czwartym secie wydawało się, że Gliwiczanki wygrają mecz. Pod koniec setu dziewczyny z Tarnowa odrobiły stratę i wygrały przewagą dwóch punktów doprowadzając do tie-breaku. Ostateczny set był bardzo wyrównany. Walka punkt za punkt zakończyła się wynikiem 17:15 dla Tarnowa.

KS AZS Gliwice - Azoty Jedynka Tarnów 2:3 (19:25, 25:18, 25:20, 23:25, 15:17)

AZS Gliwice: Karolina Szczygieł Adrianna Kukulska, Anastazja Tracz, Paulina Brzoska, Barbara Sokolińska, Katarzyna Szapowal Iga Piątek. Wchodziły: Dominika Kęsik, Patrycja Tomczyk.

Grupa Azoty Jedynka Tarnów: Magdalena Szabo, Adrianna Lewandowska, Magdalena Pytel, Sabina Podlasek Maja Bodżęta, Paulina Filipowicz.