Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Mistrz Polski minimalnie lepszy od GSF Gliwice

01.03.2018 09:36 | 0 komentarzy | kozz

Wielki Rekord Bielsko-Biała przyjechał do Gliwic, żeby zmierzyć się z pierwszoligowym GSF w ramach 1/8 Pucharu Polski w futsalu mężczyzn.

Rekord przyjechał do Gliwic w mocno osłabionym składzie. W drużynie GSF świetnie spisywał się bramkarz Łukasz Bogdziewicz, który uchronił gliwicką drużynę przed wysoką porażką. Aktualny lider Futsal Ekstraklasy pierwszą bramkę zdobył w 7. minucie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Budniak. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Oleksandr Bodnar. W drugiej połowie trzecią bramkę dla Rekordu ponownie zdobył Budniak. Na pocieszenie, gospodarze zdobyli najpiękniejszą bramkę tego meczu. Amadeusz Pasierb zdobył tym samym honorowe trafienie dla gliwiczan.

GSF Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

Pasierb 34. - Budniak 7., Bondar 14., Budniak 25.

GSF: Bogdziewicz - Pasierb, Lutecki, Bugajak, Rabiej, Szyszko, Węgiel, Czech, Kuźnik, Megger, Lawacz

Rekord: Kałuża - Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Kubik, Seidler, Franz, Cichy, Surmiak, Biel, Janovsky, Nawrat.

Żółte kartki: Rabiej - Cichy