Hokeiści z Jastrzębia wyrównali stan rywalizacji

01.03.2018 21:04 | 0 komentarzy | dud

W czwartym spotkaniu ćwierćfinałowym Polskiej Ligi Hokeja JKH GKS Jastrzębie pokonało Podhale Nowy Targ i wyrównało stan rywalizacji na 2:2.

Od pierwszej minuty spotkanie było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie. W pierwszej tercji prowadzenie objęli gospodarze. Jednak najciekawszą częścią spotkania była tercja druga. Była ona pełna bramek, zwrotów akcji i emocjonujących momentów. Goście zdołali strzelić dwa razy do bramki przeciwników i wyjść na prowadzenie, jednak gospodarze potrafili wziąć sprawy w swoje ręce i ostatecznie to Jastrzębie wygrało pojedynek 4:2.

Hokeiści z Jastrzebia zasłużenie doprowadzili do remisu w ćwierćfinałowej rywalizacji. Następne spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę w Nowym Targu.

JKH GKS JASTRZĘBIE - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG 4:2 (1:0, 3:2, 0:0)