Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

AZS Rafako przegrał w tie-breaku z Gwiazdą Tarnowskie Góry [ZDJĘCIA]

03.03.2018 21:15 | 0 komentarzy | tom

W sobotę wieczorem w Arenie Rafako odbył się mecz I Ligi Śląskiej w siatkówkę. Gospodarze zmierzyli się rywalami z Tarnowskich Gór, którzy znajdują sie sporo niżej w tabeli.

Pierwszy dość wyrównany set wygrali goście. Po porażce w pierwszym secie podopieczni Jana Papszuna wzięli się w garść i wygrali kolejne dwa sety ze sporą przewagą,  do 16 oraz 13 punktów. Już się mogło wydawać, że zwycięstwo mają w kieszeni. Niestety przyjezdni nie dali za wygraną i dzielnie walczyli do samego końca punkt za punkt. Czwarty set pomimo kilku piłek meczowych zakończył się wygraną Gwiazdy 33:31. Po tej porażce miejscowi się juz nie podnieśli i przegrali w tie-breaku 7:15.

KS AZS Rafako Racibórz – UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:3 (23:25, 25:16, 25:13, 31:33, 7:15)

KS AZS Rafako Racibórz: Jarzembowicz, Kućma, Andrulewicz, Kwiecień, Błaszczok, Zasłonka, Zawada, Mazurek, Besz, Gonsior, Dziadek, Kostka, Ziomek. Trener: Jan Papszun.

UKS Gwiazda Tarnowskie Góry: Szafraniec, Czarnecki, Rzepczyk, Feist, Strózik, Roch, Miszewski, Urbańczyk.

Sędziowali: Janusz Cyran, Tadeusz Berger.