Unia Racibórz wygrała z Jednością Jejkowice [ZDJĘCIA]

09.03.2018 22:42 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarze czwartoligowej Unii rozegrali ostatni sprawdzian przed zmaganiami o punkty. W Jejkowicach, na boisku z naturalną nawierzchnią, zespół Piotra Haudera wygrał 3:0.

Za tydzień już mecz ligowy z Wilkami Wilcza, więc unici korzystając z bardzo dobrej pogody wyszli na jeszcze nie zieloną murawę, ale o naturalnym podłożu. Czwartoligowiec zaprezentował się poprawnie na tle zespołu z rybnickiej A klasy.

Wynik otworzył ofensywnie grający Jonatan Domin, przed przerwą podwyższył obrońca Mateusz Pientka, a wynik ustalił również grający w defensywie Marcin Mizia.

LKS Jedność Jejkowice - KS Unia Racibórz 0:3 (0:2)

Domin 21., Pientka 42., Mizia 73.

Skład Unii Racibórz:

• I połowa: Pluta - Stępiński, Woniakowski, Pientka, Plewa - Chałupiński, Tront, Gałecki, Migus - Domin, Czerepak.
  • II połowa: Grycman - Wowra, Mizia, Łątkowski, Kowalczyk - Zapotoczny, Miąsik, Rajda, Kowalczyk - Kocot, Trzęsiński i Remień.