Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Górnicy z Boguszowic wysoko pokonali Baranowice [ZDJĘCIA]

17.03.2018 21:34 | 0 komentarzy | tom

W sobotę na sztucznym boisku w Kamieniu odbył się mecz XVII kolejki A klasy. Ujemna temperatura nie przeszkodziła piłkarzom Górnika w starciu z Baranowicami, którzy wygrali 5:1.

Początkowo na prowadzenie wyszły Baranowice strzelając pierwszą bramkę w 15 minucie. Sytuacja odwróciła się kilkanaście minut później. Zawodnicy Boguszowic strzelając dwa gole, zapewnili sobie prowadzenie pod koniec pierwszej cześci spotkania. W drugiej połowie nie zwolnili tempa. W kilkuminutowych odstępach strzelili kolejne trzy bramki ustanawiając wynik meczu na 5:1, który pozostał do ostatniego gwizdka.

KS Górnik Boguszowice - LKS Baranowice 5:1 (2:1)

Bramki: Radosław Redas 31.,61., Adrian Syrek 37., Michał Dzierżęga 53., Łukasz Kuciej 57. - Piotr Tomecki 15.

Żółte kartki: Artur Kręcisz (Boguszowice) - Seweryn Grodzki (Baranowice).

KS Górnik Boguszowice: Sebastian Kołodziejczyk - Łukasz Kuciej, Michał Dzierżęga, Radosław Redas, Paweł Podleśny (62. Rafał Tecław), Marcin Pleszewski (85. Adam Razik), Kacper Wnukowski, Sebastian Łuczak, Łukasz Łuc, Adrian Syrek (70. Arkadiusz Szymura), Paweł Wicha. Trener: Tomasz Adamczyk.

LKS Baranowice: Kacper Kawala - Jakub Stryjniak, Maciej Wicher, Piotr Tomecki, Sławomir Miszczyk, Marcin Grochowski, Zbigniew Grochowski, Kamil Grobelny, Michał Dudek, Oskar Bartosek, Daniel Polit. Trener: Adam Adamczyk.