Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Dziewczyny ze Startu Pietrowice Wielkie rozgromiły rywalki z Tarnowskich Gór [ZDJĘCIA]

24.03.2018 15:15 | 1 komentarz | tom

W sobotę w hali sportowej w Pietrowicach Wielkich szczypiornistki Startu rozegrały swój drugi mecz Pucharu Śląskiej Ligi Kobiet. Przyjezdne piłkarki nie miały z nimi żadnych szans.

Gospodynie od samego początku wzięły sprawy w swoje ręce. W 8 minucie spotkania prowadziły już 9:0. W dalszej części meczu nie zwolniły tempa. Na przerwę do szatni zeszły z przewagą ponad 20 punktów. W drugiej połowie podwoiły swój wynik kończąc spotkanie 54:8. Po wygranym meczu dziewczyny świętowały podwójnie razem z Nicole Chmielewską, która obchodzi dzisiaj swoje urodziny.

UKS Start Pietrowice Wielkie - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 54:8 (26:4)

Start: Nicole Chmielewska, Sandra Poznańska, Dominika Przewosnik, Nikolina Posmyk, Klara Gotzmann, Natalia Czekała, Nicole Gabryel, Sandra Jokel, Weronika Chrobak, Weronika Malinowska, Karolina Bugdoll, Dominika Wilczek. Trener: Joachim Wieczorek.

Sędziowali: J. Budzianowski, K. Pytlik.