Piłkarki z Wodzisławia wygrały z Zabrzem [WIDEO]

25.03.2018 17:13 | 1 komentarz | kozz

W pierwszym swoim wiosennym ligowym meczu SWD Wodzisław Śląski wygrał z KKS Zabrze 3:1. Zobacz bramki w materiale wideo.

Materiał wideo:

Spotkanie zostało rozstrzygnięte już przed przerwą, aczkolwiek gospodynie nie rozpoczęły meczu najlepiej. Już w 6. minucie straciły bramkę. Zawodniczki z Zabrza zbyt szybko uwierzyły, że to wystarczy na zwycięstwo i do głosu doszły piłkarki z Wodzisławia Śląskiego. W ciągu 15 minut zawodniczki SWD prowadziły już 3:1 po trafieniu Klaudii Adamek z rzutu wolnego i Patrycji Wołczek oraz trafieniu samobójczym Joanny Kęsoń - autorki pierwszej bramki dla Zabrza. Dzięki wygranej wodzisławianki zbliżyły się w tabeli do zabrzanek na 3 punkty. KKS Zabrze jest trzeci, SWD czwarty.

SWD Wodzisław Śląski - KKS Zabrze 3:1 (3:1)

Klaudia Adamek 19., Patrycja Wołczyk 25., Joanna Kęsoń 33.-sam. - Joanna Kęsoń 6.

SWD: Anita Buchta - Agnieszka Gałuszka-Bielica, Katarzyna Kelner (81. Paulina Herzog), Agnieszka Szymiczek, Daria Mandrela, Patrycja Wołczyk, Klaudia Adamek, Monika Jaskółka (85. Kamila Pustołka), Marlena Jaszyk (46. Katarzyna Jaszek), Wiktoria Marzec (81. Izabela Frąckowiak), Lidia Grzonka. Trener: Sebastian Klimek.

KKS: Klaudia Ledwoń - Marta Jastrzębska (90. Natalia Sypniewska), Roxana Fross, Joanna Kęsoń, Laura Englisz, Agnieszka Ochota, Barbara Żelichowska, Angelika Czmok, Izabela Jaklowska (60. Kamila Brzezina), Wioleta Dziółko (75. Justyna Bijak), Barbara Iwańska (60. Lidia Florin). Trener: Agnieszka Pluskota.