Wilki Wilcza znów bez kompletu punktów

03.04.2018 10:58 | 1 komentarz | MaP

Niezbyt dobrze Wielką Sobotę wspominać będą zawodnicy Wilki Wilcza. Po porażce w Tychach stracili bezpośredni kontakt z czołówką tabeli.

Po ubiegłotygodniowym remisie z MKP Odrą Centrum podopieczni Witolda Czekańskiego w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej udali się do Tych. W początkowej fazie meczu to goście mieli wyraźną przewagę, ale w bramce gospodarzy świetnie spisywał się Rafał Dobroliński. Sytuacja zmieniła się w 30 minucie, kiedy to, po jednej z niewielu kontr piłkę w bramce gości umieścił Jakub Piątek. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana i obfitowała w sytuacje bramkowe. Na kolejną bramkę trzeba było jednak czekać aż do 85 minuty, kiedy to Dawid Rogalski ustalił wynik spotkania na 2:0.

Tyski Sport II S.A. 2:0 (1:0) LKS Wilki Wilcza

Bramki: Piątek, Rogalski

Żółte Kartki: Kokoszka, Bojarski, Matusz

Tyski Sport II S.A.: Dobroliński, Piątek, Rogalski, Wolak, Matusz, Bojarski(Augustyniak), Kokoszka, Robaszewski, Pawełczyk, Duda, Kopczyk(Ostolski)

LKS Wilki Wilcza: Matras, Jonda(Buchalik), Wiśniowski, Steuer, Zieliński, Rylukowski, Tabiś(Orzeszyna), Boczar, Leszczyński, Gajewski, Saborowski(Capek)

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Podokręg Katowice)