Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Przerwana passa GKS-u 1962 Jastrzębie

04.04.2018 19:53 | 0 komentarzy | dud

Dobiegła końca seria zwycięstw piłkarzy z Jastrzębia. Podopieczni trenera Skrobacza przegrali 1:0 z Błękitnymi Stargard.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównanym widowiskiem, z lekkim wskazaniem na zespół gospodarzy. Druga część spotkania rozpoczęła się od kilku szans dla Błękitnych. Okres przewagi został udokumentowany strzeleniem bramki przez Michała Magnuskiego. Ostatnie pół godziny spotkania to usilne próby doprowadzenia do wyrównania przez zawodników gości. Sztuka ta ostatecznie się nie udała i GKS przerwał imponującą passę zwycięstw.

Piłkarze z Jastrzębia pozostali liderem II ligi.

Błękitni Stargard - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)