środa, 29 czerwca 2022

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

RSS

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]

08.04.2018 20:40 | 0 komentarzy | kozz

W rybnickiej B klasie wicelider tabeli Polonia Niewiadom wygrała z prowadzącym w rozgrywkach Dębem Dębieńsko.

Niewiadomska Polonia wygrała w Dębieńsku [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół z Niewiadomia dosyć łatwo poradził sobie w hitowym pojedynku rybnickiej B klasy. Już w 18. minucie objął prowadzenie po golu Dominika Wardengi. Do przerwy utrzymał jednobramkowe prowadzenie. Dąb próbował wyrównać stan meczu, ale bezskutecznie. Za to kontrami kąsali przyjezdni, którzy w 67. minucie dzięki jednej z nich powiększyli prowadzenie na 2:0. Autorem trafienia był Robert Mika. W kolejnych minutach Polonia konsekwentnie pilnowała się w defensywie, żeby nie stracić przypadkowej bramki i wyprowadzała kolejne groźne ataki. Więcej goli jednak już nie padło, a zespół z Niewiadomia zupełnie zasłużenie dopisał trzy punkty w tabeli. Do Dębu traci już tylko trzy oczka. W kolejnym meczu Niewiadom podejmie Palowice, a Dębieńsko uda się do Mszany.

Dąb Dębieńsko - Polonia Niewiadom 0:2 (0:1)

Dominik Wardenga 18., Robert Mika 67.

Żółte kartki: Paweł Tomecki (Dębieńsko) - Radosław Kaczyński (Niewiadom)

Dąb: Janusz Szewczyk - Krzysztof Domżoł, Grzegorz Sieja, Adrian Kania, Kamil Ambrożkiewicz, Leszek Fiegler (88. Artur Winkler), Tomasz Smakowski, Paweł Tomecki, Paweł Dolaciński, Patryk Wójcik, Mateusz Organiściok (57. Paweł Bartoszek)

Polonia: Robert Dudek - Łukasz Wystyrk, Dariusz Walencinowicz, Mateusz Mika, Piotr Rosa (70. Marcin Adam), Jarosław Gawlas, Robert Mika, Jacek Kolorz (80. Jakub Pochwyt), Dominik Wardenga (80. Tomasz Karkoszka), Łukasz Kubica (87. Dawid Mika), Radosław Kaczyński.