Przyszłość Rogów wyeliminowała Unię Racibórz z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

11.04.2018 19:37 | 0 komentarzy | kozz

W meczu półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz, grająca u siebie Przyszłość Rogów wygrała z Unią Racibórz 2:1. W finale Rogów zmierzy się z Gaszowicami.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem czwartoligowca z Raciborza, a na listę strzelców wpisał się Jonatan Domin. W drugiej połowie gra ekipy z Raciborza się nie kleiła, a odważniej poczynali sobie gospodarze, którzy zdołali wyrównać po golu Jarosława Pawelca. Unici nie potrafili w przemeblowanym składzie pokazać atutów jakie często pokazują ostatnio w lidze. Rogów wykorzystał słabszą dyspozycję Unii i strzelił na 2:1, a piłkę tuż przy słupku wpakował Bartosz Stebel. Nim zapanowała radość gospodarzy minęła chwila, bo nikt nie był pewny jak piłka wpadła do bramki. Unia w ostatnich minutach dążyła do wyrównania, a najlepszą okazję przed końcowym gwizdkiem miał Marcin Mizia. Jego strzał minimalnie przeleciał nad okienkiem bramki strzeżonej przez gospodarzy.

Przyszłość Rogów - Unia Racibórz 2:1 (0:1)

Jarosław Pawelec 65., Bartosz Stebel 76. - Jonatan Domin 45.