Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Play-off o II ligę: TKM Włocławek po dogrywce pokonał AZS UW Warszawa [WIDEO]

14.04.2018 08:03 | 0 komentarzy | kozz

Drugim piątkowym meczem turnieju półfinałowego play-off o wejście do II ligi, koszykarze TKM Włocławek pokonali po dogrywce AZS UW Warszawa.

Materiał wideo:

Spotkanie z początku było zdominowane przez zespół z Włocławka. Młoda ekipa z Warszawy w trakcie spotkania zdążyła dogonić rywala i przejąć kontrolę. W kolejnych kwartach spotkanie się wyrównało i tak było do ostatniej, ale nie ostatniej czwartej kwarty. Po 40 minutach wynik na tablicy brzmiał 75:75, a do rozstrzygnięcia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Lepiej w niej poradził sobie zespół z Włocławka, który do Raciborza przyjechał w zaledwie ośmioosobowym składzie. Włocawianie wygrali 91:83. Zobacz w materiale wideo najciekawsze fragmenty spotkania.

W sobotę Ofensywa Racibórz zagra z AZS UW Warszawa, a TKM Włocławek zmierzy się z Pyrą Poznań.