Grek dał trzy punkty Polonii

15.04.2018 09:17 | 0 komentarzy | dud

Polonia Głubczyce wreszcie zdobyła trzy punkty. W meczu 22 kolejki III ligi piłkarskiej zawodnicy z Głubczyc pokonali Lechię Dzierżoniów 2:1.

W poprzedniej kolejce Polonia odniosła sukces, remisując na obiekcie Stali Brzeg. Mecz pokazał, że mimo słabego dorobku punktowego Polonia może jeszcze urwać punkty faworytom.

Spotkanie z Lechią było idealnym momentem do przełamania złej passy. Polonia pokazała wielką determinację i wolę zwycięstwa. Szymon Grek strzelając bramki w ósmej minucie i na osiem minut przed końcem spotkania, dał ekipie z Głubczyc trzy punkty.

Polonia Głubczyce - Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)