Policja interweniowała na meczu Przyszłości Rogów z Odrą Wodzisław [ZDJĘCIA]

21.04.2018 19:18 | 7 komentarzy | kozz, tom

W sobotnim meczu klasy okręgowej pomiędzy Przyszłością Rogów a Odrą Wodzisław potrzebna była pomoc policji, bo na trybunach doszło do zamieszania. Na boisku lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 3:1.

Pierwsze trafienie było dla gości. Gola przed końcem pierwszej połowy zdobył Grzegorz Gojny. Do zamieszania na trybunach doszło w przerwie meczu kiedy kibice Odry przedostali się do sektorów zajmowanych przez gospodarzy. Przyszłość strzelała po przerwie. Najpierw do bramki trafił Kamil Kucharski. Na kwadrans przed końcem Krzysztof Krzyżok z Odry został ukarany drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką. Chwilę później prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Szkatuła, a wynik na 3:1 ustalił Tomasz Kukla.

Przyszłość Rogów - APN Odra Wodzisław SP. Z O.O. 3:1 (0:1)

Bramki: Kamil Kucharski 51., Łukasz Szkatuła 77., Tomasz Kukla 88. - Grzegorz Gojny 44.

Sędziowali: Krzysztof Postulka, Adam Pietryga, Marek Król.

Żółte kartki: Kamil Kucharski (Przyszłość) - Radosław Bośniacki, Krzysztof Krzyżok, Krzysztof Krzyżok, Miłosz Gierczycki (Odra).

Czerwona kartka: Krzysztof Krzyżok 75. (Odra).

Przyszłość: Beniamin Jastrzębowski, Paweł Wojtala, Adrian Suchanek (75. Sebastian Jaszczak), Gabiriel Szkatuła, Wojciech Pucka, Bartosz Stebel (70 Łukasz Kubica), Łukasz Szkatuła, Jakub Białas, Tomasz Kukla, Kamil Kucharski (90. Mateusz Rajman), Mateusz Sosna (70. Jarosław Pawelec). Trener: Tomasz Sosna.

Odra: Karol Wacławiec - Piotr Górnicki, Krzysztof Krzyżok, Artur Gać, Marek Witek, Rafał Czogalik, Radosław Bośniacki, Daniel Klimczak (75. Łukasz Obrębski), Kamil Rogalski, Grzegorz Gojny, Filip Borowiec (81. Miłosz Gierczycki). Trener: Tomasz Włoka.