środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Startowi zabrakło jednej bramki [ZDJĘCIA]

25.04.2018 21:10 | 0 komentarzy | tom

W Katowicach w hali przy ul. Spółdzielczości rozegrano mecz 6 kolejki Pucharu Śląskiej Ligi Kobiet w piłkę ręczną. Zawodniczki UKS Start Pietrowice przegrały jednym punktem z UKS Imperium Katowice.

Mecz od początku do samego końca był bardzo zacięty. Obie drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punkt. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 11:11. Druga część spotkania przebiegała bardzo podobnie. Dziewczyny wymieniały się punktami do ostatniej minuty, w której wynik wynosił 24:24. W ostatnich sekundach rywalki z Katowic strzeliły decydującą bramkę i wygrały 25:24.

UKS Imperium Katowice - UKS Start Pietrowice Wielkie 25:24 (11:11)

Sędziowali: Paweł Justyniak, Wojciech Kasznia

Start: Karolina Bugdoll, Nicole Chmielewska, Weronika Chrobak, Natalia Czekała, Nicole Gabryel, Klara Gotzmann, Sandra Jokel, Weronika Malinowska, Nikolina Posmyk, Sandra Poznańska, Dominika Przewośnik, Marta Steuer, Dominika Wilczek. Trener: Joachim Wieczorek.

Imperium: Barbara Bielat, Sandra Brańca, Klaudia Figiel, Martyna Jelitko, Sandra Kałęcka, Julia Kampa, Karolina Krool, Agata Opitek, Weronika Paus, Julia Smolarczyk, Natalia Trocińska, Natalia Woźniak, Wiktoria Zaborowska, Marzena Zdeb, Natalia Zwolenik. Trener: Anna Markiewicz.