Unia nie podołała Bełkowi [ZDJĘCIA]

01.05.2018 23:24 | 1 komentarz | tom

We wtorek na stadionie przy Srebrnej rozegrany został mecz 23 kolejki IV ligi. Zawodnicy Unii Racibórz podjęli KS Decor Bełk. Goście wygrali spotkanie przewagą jednej bramki.

Drużyna gości w pierwszej połowie strzeliła strzeliła dwie bramki. Nadzieję w tym meczu gospodarzom przywrócił Paweł Woniakowski w 59 minucie strzelając karnego. Podopieczni Piotra Haudera z niepowodzeniem próbowali za wszelką cenę zdobyć koleną bramkę. Spotkanie zakończyło się wygraną Bełku 2:1.

KS Unia Racibórz - KS Decor Bełk 1:2 (0:2)

Bramki: Paweł Woniakowski 59. - Rafał Wybierek 27., Robert Dymowski 37..

Sędziowali: Szymon Janicki, Dawid Woloński, Przemysław Marzec.

Żółte kartki: Mateusz Kocot x2, Łukasz Zapotoczny, Rafał Chałański, Szymon Gałęcki, Dominik Czerepak (Unia) - Łukasz Sporna, Rafał Grzech, Grzegorz Jasiczek, Damian Olczak (Decor).

Czerwona kartka: Mateusz Kocot 90. (Unia)

Unia: Marek Adamiec - Kamil Łątkowski (77. Dominik Czerepak), Paweł Woniakowski, Marcin Mizia, Mateusz Wowra (86. Mateusz Pientka), Kamil Tront, Łukasz Zapotoczny (46. Marek Prusicki), Vartosz Remień, Szymon Gałecki, Jonatan Domin (46. Rafał Chałupiński), Mateusz Kocot. Trener: Piotr Hauder.

Decor: Kamil Slisz - Dawid Semeniuk, Dawid Grabiec, Rafał Wybierek, Piotr Groborz, Grzegorz Jasiczek, Rafał Grzech (75. Bartosz Wójcik), Robert Dymowski (65. Andrzej Niewiedza), Łukasz Spórna (46. Piotr Bysiec), Damian Olczak, Wojciech Rasek. Trener: Jarosław Kupis.