Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Turniej singlowy na korcie RAFAKO

03.05.2018 16:17 | 0 komentarzy | epi

W niedzielę 29 kwietnia na kortach RAFAKO został rozegrany turniej singlowy. Zwycięzcą został Tadeusz Murawski.

Dnia 29.04.2018 Ognisko TKKF „ RAFAKO” było organizatorem singlowego turnieju w tenisie na korcie RAFAKO S.A. przy ulicy Łąkowej 33. Do udziału zgłosiło się 8 zawodników, którzy po rozlosowaniu rozegrali mecze eliminacyjne. Następnie zostali podzieleni do grupy A tzw. „mistrzowskiej” i grupy B. Turniej i grupę A wygrał Tadeusz Murawski i udowodnił młodszym zawodnikom, że można wygrywać w każdym wieku.

3. miejsce Wioletta Franiczek

Wioletta wyrasta na super zawodniczkę, mówi organizator i prowadzący turniej Henryk Swoboda oraz ocenia poziom turnieju, jako dobry i zarazem bardzo wyrównany, każdy mógł wygrać z każdym. Uczestnicy otrzymali bardzo ładne dyplomy, a najlepsi puchary. Następny planowany turniej może się odbyć 6 maja. Będą to zawody punktowane w ramach cyklu Grand Prix Raciborza. Zgłoszenia na korcie RAFAKO do soboty (sobota od godz. 10.00 do 14.00) lub telefonicznie pod numerem 608 38 21 41. Zapraszamy.