13.05.2018 15:00 | 0 komentarzy | dud

W 28. kolejce rozgrywek III ligi Polonia Głubczyce przegrała wysoko z Piastem Żmigród.

Zagubiona Polonia

Piłkarze Polonii w poprzedniej kolejce postawili twarde warunki liderowi z Tarnowskich Gór, a do tego w tygodniu awansowali do finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Te czynniki mogły wpłynąć pozytywnie na kolejne mecze w trzecioligowej stawce.

Rzeczywistość okazała się brutalna, ponieważ piłkarze z Głubczyc zainkasowali sześć bramek, nie strzelając żadnej. Mecz miał dziwny przebieg. Gospodarze już po pierwszych dziesięciu minutach prowadzili 2:0, a strzelcem obu goli był Oskar Trzepacz. Na kolejne cztery bramki kibice czekali aż do ostatnich dziesięciu minut spotkania. Strzelaninę rozpoczął Mateusz Fedyna, a zakończył Mikołaj Juchacz.

Polonię nic już nie uratuje przed spadkiem do IV ligi.

Piast Żmigród - Polonia Głubczyce 6:0 (2:0)