Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

14.05.2018 16:30 | 0 komentarzy | ango

W 25 kolejce rybnickiej klasy A LKS Płomień Ochojec rozgromił LKS Borowik Szczejkowice 12:0

8 goli Pachucego

Pierwsza połowa w Ochojcu nie zapowiadała tak wysokiej klęski gości, Płomień po trafieniach  Arystydesa Pachucego i Roberta Peterki prowadził 2:0. Jak się później okazało ten pierwszy urządził sobie w drugiej połowie prawdziwe strzelanie, zanim to jednak nastąpiło do siatki Gruszki trafili jeszcze Dawid Szlosarek, Kacper Matuszewski i Jacek Szlosarek. Przy stanie 5:0 goście nie marzyli już o niczym innym tylko o ostatnim gwizdku sędziego, a wspomniany Arystydes Pachucy urządził sobie prawdziwe strzelanie, co chwilę pakując piłkę w siatce gości. Trafił kolejno w minutach 51. 61. 80. 82. 87. 90 i 90+2, kończąc mecz z ośmioma trafieniami na koncie.