Słaba forma GKS-u 1962 Jastrzębie

17.05.2018 09:49 | 0 komentarzy | dud

Czwartej porażki z rzędu doznali piłkarze lidera II ligi. GKS przegrał w Bełchatowie 2:1.

Spotkanie odbywało się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy mocno padającym deszczu. Forma piłkarzy z Jastrzębia jest w ostatnich tygodniach bardzo słaba. To wręcz zaskakujące, że przy czterech porażkach z rzędu są liderem tabeli. Z drugiej strony pokazuje to jak wielką przewagę zdołali zbudować na wcześniejszym etapie rozgrywek.

Pierwsza połowa meczu z Bełchatowem była wyrównanym spotkaniem, ale to gospodarze byli bardzo skuteczni i już po 30 minutach spotkania prowadzili 2:0.

W drugiej części spotkania goście dążyli do zdobycia bramki kontaktowej, ale większość ataków zatrzymywała się na obronie lub bramkarzu z Bełchatowa. Piłkarze z Jastrzębia strzelili bramkę dopiero w 85. minucie meczu i zabrakło czasu by wyrównać stan rywalizacji.

GKS 1962 Jastrzębie pozostał liderem tabeli, ma jeden punkt przewagi nad Wartą Poznań.

GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (2:0)