Dąb Gaszowice pewnie wygrał z Lędzinami [ZDJĘCIA]

20.05.2018 13:39 | 0 komentarzy | tom

W sobotę na boisku w Piecach rozegrano mecz 26 kolejki IV ligi. GKS Dąb Gaszowice pokonał MKS Lędziny 4:1.

Gospodarze w pierwszej połowie tego spotkania wyraźnie prowadzili. Pierwsza bramka padła w 33 minucie. Na drugą nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później Szymon Jezierski powiększył przewagę swojej drużyny. Nadzieję dla Lędzin przywrócił Jakub Rzepa strzelając gola w 71 minucie. Jednak piłkarze Dębu Gaszowice w odpowiedzi strzelili kolejne dwie bramki pewnie wygrywając z rywalami.

Gaszowice wygrywając w tym spotkaniu mają 4 punkty przewagi nad Unią Racibórz, która zremisowała w ostatnim meczu.

GKS Dąb Gaszowice - MKS Lędziny 4:1 (2:0)

Bramki: - Mateusz Kraśniewski 33., Szymon Jezierski 35., Wojciech Orzeł 75., Łukasz Michalski 80. - Jakub Rzepa 71.

Żółte kartki: Krzysztof Sikora, Paweł Wieczorek (Gaszowice) - Patryk Bajor (Lędziny)

Gaszowice: Damian Gorzawski (73. Krzysztof Szewczyk), Przemysław Stebel, Krzysztof Sikora, Michał Mazur, Mirosław Kuczera, Mariusz Kraśniewski (76. Sebastian Szymura), Szymon Jezierski, Wojciech Orzeł, Paweł Wieczorek (59. Łukasz Michalski), Tomasz Reguła (83. Jakub Gnyp), Mariusz Reguła. Trener: Zdzisław Marszolik.

Lędziny: Jakub Rzepa (88. Jakub Ryłko), Patryk Bajor, Robert Kachel (62. Rafał Sieradzki), Mariusz Kuchta, Daniel Kramarczyk (46. Łukasz Kut), Dawid Piekielny, Grzegorz Kostrzewa (46. Artur Kamiński), Łukasz Gardawski (88. Jakub Ryłko), Mateusz Śliwa, Mateusz Roszak, Adam Mateja (88. Karol Nawrocki). Trener: Adrian Napierała.