Lubomia w drugiej połowie przegrała z Rudą Śląską [ZDJĘCIA]

29.05.2018 09:46 | 0 komentarzy | tom

W sobotę na boisku w Lubomi odbył się mecz 27 kolejki klasy okręgowej. Miejscowy klub przegrał na swoim boisku z zawodnikami z Rudy Śląskiej 2:3.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała dla gospodarzy po bramkach Szymona Zacharko oraz Kamila Brzoski. Tuż przed gwizdkiem na zejście do szatni Dawid Skorupa strzelił gola dla Slavii. Sytuacja na boisku w drugiej połowie odwróciła się na korzyść gości, którzy zdobyli kolejne dwie bramki i ostatecznie wygrali 3:2.

LKS Silesia Lubomia - KS Slavia Ruda Śląska 2:3 (2:1)

Bramki: Szymon Zacharko 13., Kamil Brzoska 16. - Dawid Skorupa 45., Marcin Rejmanowski 55., Mariusz Korzeniowski 65.

Żółte kartki: Kamil Biły, Bartosz Jęczmionka, Mateusz Kondziołka (Lubomia)

Lubomia: Mateusz Kondziołka, Szymon Zacharko, Marcin Szymiczek, Piotr Szuścik, Bartłomiej Socha, Wojciech Matuszek, Bartosz Jęczmionka, Marcin Dzierżęga (55. Jakub Kopel), Kamil Brzoska, Kamil Biły (75. Aleksander Dembowy), Maciej Kocztorz. Trener: Mateusz Galikowski.

Ruda: Szymon Mączko, Rafał Zmitrowicz, Dawid Skorupa, Damian Stemplewski (75. Filip Barteczko), Jonatan Strzempek (85. Sebastian Szopa), Tomasz Strąk, Mateusz Noga (46. Pawel Jarozy), Mateusz Korzeniowski, Marcin Rejmanowski (90. Marcin Górka), Jacek Wujec, Tomasz Szpoton. Trener: Jarosław Zajdel.