Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

ROW 1964 Rybnik zakończył sezon

02.06.2018 19:17 | 0 komentarzy | dud

Zakończył się sezon piłkarskiej II ligi. W ostatniej kolejce rozgrywek piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali 3:0 ze Zniczem Pruszków.

Dla ROW-u było to spotkanie bez jakiejkolwiek presji, ponieważ piłkarze wcześniej zagwarantowali sobie utrzymanie w tabeli. Gospodarze walczyli do ostatniej kolejki i dzisiaj musieli wygrać.

Pierwsza połowa była bezbarwnym widowiskiem i kibice nie obejrzeli bramek. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Znicz strzelił w niej aż trzy bramki. Po bramce na 2:0 w 58. minucie, było jasne że gospodarze zdobędą niezbędne trzy punkty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Znicza.

ROW zakończył sezon na 12 miejscu, z dorobkiem 44 punktów. Znicz utrzymał się w lidze.

Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)