Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

KS Decor Bełk przegrał i stracił szansę na baraże

03.06.2018 14:55 | 0 komentarzy | ango

W 29 kolejce Haiz IV Ligi KS Decor Bełk przegrał na własnym stadionie z LKS Czaniec 2:3 (0:0)

Przed tym spotkaniem KS Decor Bełk miał jeszcze matematyczne szanse na wygranie swojej grupy, jednakże ostatnie dwa spotkania musiał wygrać i liczyć na dwie porażki Polonii Bytom.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć sytuacji bramkowych nie brakowało. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie po bramce z rzutu karnego, który wykorzystał Wybierek. Później do głosu doszli goście, którzy najpierw wyrównali za sprawą Wilczka, a dwanaście minut później wyszli na prowadzenie po bramce Palarczyka. Goście nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, po 120 sekundach nadzieję na korzystny wynik dał Wybierek zdobywając swoją drugą bramkę. Wszystko legło jednak w gruzach w 82 minucie, wprowadzony w 65 minucie Niewiedział otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić przedwcześnie boisko. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry samobójczym trafieniem Grabiec.

KS Decor Bełk - LKS Czaniec 2:3 (0:0)

Bramki: Wybierek 2 - Wilczek, Palarczyk, Grabiec (sam.)

Żółte kartki: Rasek, Niewiedział, Niewiedział, Wójcik - Kaczmarczyk, Palarczyk, Marczyński, Snadny

Czerwona Kartka: Niewiedział

KS Decor Bełk: Slisz, Semeniuk, Wybierek (80. Wrana), Grabiec, Groborz, Wójcik, Jasiczek, Dymowski (65. Niewiedział), Rasek, Olczak, Bysiec

LKS Czaniec: Majda, Kaczmarczyk, Żak, Jurczak, Borak, Świerczyński, Marczyński, Kozioł (60. Palarczyk), Nazdryn-Platnitski, Snadny, Wilczek (86. Zaremba)