środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

Juniorzy KS AZS Rafako Racibórz Mistrzami Śląska w siatkówce plażowej

13.06.2018 12:27 | 0 komentarzy | dud

Wychowankowie Klubu Siatkarskiego Rafako Racibórz Maksymilian Skowronek i Wojciech Szwed (obecnie zawodnik Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla) zdobyli złoty medal Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej juniorów.

W turnieju rozgrywanym w dniach 10-11 czerwca w Czechowicach Dziedzicach wygrali wszystkie spotkania i stanęli na najwyższym stopniu podium. Pod koniec czerwca przystąpią do rywalizacji w półfinale Mistrzostw Polski.

Miejsca pozostałych par Rafako Racibórz:

• 9 miejsce Marek Rzytki– Kamil Konieczny
  • 13 miejsce Wojciech Rybiński – Mateusz Sokolik
  • 17 miejsce Michał Thym – Kamil Kwiecień

W niedzielę w Będzinie rozegrany został finałowy turniej o Mistrzostwo Śląska Młodzików, w którym 7 miejsce zajęła para Rafako Racibórz Czerny Kamil – Nadskakulski Kamil.

16 czerwca odbędzie się turniej finałowy kadetów. Klub z Raciborza reprezentować będzie para Marek Rzytki – Kamil Konieczny.