Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Przebiegli 100 kilometrów po górach!

25.06.2018 20:36 | 1 komentarz | adi

Zawodnicy Formy Wodzisław Śląski wzięli udział w "Sudeckiej 100". Najlepiej spisał się Mirosław Kuczok, który zajął siódme miejsce.

"Sudecka 100" to najstarszy w Polsce nocny ultramaraton górski na dystansie 100 km. Trasa 30. edycji tego morderczego biegu przebiegała m.in. przez szczyty Trójgarb, Chełmiec, Dzikowiec, Lersista Wielka. Siódme miejsce w kategorii open i trzecie w swojej kategorii wiekowej zajął Mirosław Kuczok, który ukończył trasę z czasem 9:42:03. Drugi z reprezentantów klubu - Krzysztof Gaweł - z czasem 14:41:31 zajął 117. lokatę w kategorii open oraz 47. w swojej kategorii wiekowej. Startował także niezrzeszony w klubie Marek Grycman, który był 26. w kategorii open i 9. w kategorii wiekowej. Jego czas to 11:24:30.