Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Odra Centrum zremisowała z wymagającym przeciwnikiem

26.07.2018 10:40 | 7 komentarzy | dud

Piłkarze Odry Centrum Wodzisław Śląski rozegrali wczoraj (25.07) kolejny mecz sparingowy.

Przeciwnikiem piłkarzy z Wodzisławia Śląskiego był trzecioligowy Pniówek Pawłowice Śląskie.

Mecz toczony był na bardzo dobrym poziomie piłkarskim. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Odry. W 40. minucie spotkania Łukasz Reinhard świetnie uderzył z rzutu wolnego i było 1:0.

Po przerwie do głosu doszli zawodnicy Pniówka, którzy zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie. Piłkarze Odry Centrum walczyli do końca i w 85. minucie spotkania gola na 2:2 zdobył Jakub Malinowski.

Kolejnym sparingpartnerem Odry Centrum będzie Gwarek Ornontowice. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 28 lipca o godzinie 10.00 na boisku przy Skrzyszowskiej.