Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Kolejny sparing Unii Racibórz

30.07.2018 08:51 | 4 komentarze | dud

Piłkarze z Raciborza rozegrali kolejny sparing przed rozpoczęciem ligi. Tym razem przeciwnikiem była Pogoń Prudnik.

Pogoń to beniaminek IV ligi opolskiej. Trener Unii testuje w sparingach młodzieżowców, a mecz z Prudnikiem rozpoczęło aż trzech 16-latków.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył zawodnik testowany przez Unię. Taki wynik utrzymywał się do 38. minuty, kiedy to zawodnik gości doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie na boisku pojawiło się więcej doświadczonych zawodników i Unia osiągnęła widoczną przewagę. Bramkę na 2:1 zdobył Rafał Chałupiński i wydawało się, że kolejne gole są kwestią czasu. Ostatecznie to goście wyrównali i wynik meczu nie uległ już zmianie.

Kolejnym przeciwnikiem piłkarzy z Raciborza będzie Naprzód Syrynia. Mecz zostanie rozegrany 4 sierpnia.

KS Unia Racibórz – KS Pogoń Prudnik 2:2 (1:1)

KS Unia Racibórz: Pluta – testowany, Wowra, testowany, Miąsik – Trzęsiński, Radoń, Domin, Sobek – testowany, Gładkowski.

Grali również: Adamiec, Woniakowski, Łątkowski, Mizia, Tront, Chałupiński, testowany, testowany, Kowalczyk, Rajda, Sobierajewicz