Chemik stracił punkty po dobrym meczu

12.08.2018 10:36 | 0 komentarzy | dud

W meczu I kolejki rozgrywek IV ligi opolskiej Chemik Kędzierzyn-Koźle przegrał ze Starowicami.

Mecz obu ekip zapowiadał się jako jedno z najciekawszych spotkań na inaugurację sezonu IV ligi.

Już w pierwszej połowie potwierdziły się przedmeczowe zapowiedzi, ponieważ obie ekipy grały ciekawie i mecz mógł się podobać zgromadzonym kibicom. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, a strzelcem został Boczarski. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo podobnie do pierwszej i to znów goście strzelili jako pierwsi gola. Na 2:0 podwyższył Jaworski. Od tego momentu przewagę uzyskał Chemik, co zaowocowało szybką bramką kontaktową. Chemik dalej przeważał, jednak to goście zdołali podwyższyć prowadzenie i tym samym zamknąć mecz.

Chemik Kędzierzyn Koźle - Starowice 1:3 (0:1)