Remis na inauguracji sezonu w Borucinie [ZDJĘCIA]

12.08.2018 19:03 | 0 komentarzy | tom

W niedzielę w Borucinie odbył się mecz I kolejki klasy okręgowej. KS Naprzód Borucin zmierzył się z LKS 1908 Nędza. Po zaciętej walce spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Obie drużyny ruszyły do ataku od samego początku spotkania. Już w 3 minucie Sebastian Kapinos strzelił pierwszą bramkę dla gospodarzy. Po chwili z kontrą odpowiedział Maciej Paskuda wyrównując wynik, a w 14 minucie Szymon Paskuda wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszej połowy Maciej strzelił swoją drugą bramkę, która powiększyła przewagę Nędzy. Druga część spotkania zdecydowanie należała do gospodarzy. Po golu Rafała Ciuberka w 65 minucie drużyna uwierzyła, że w tym meczu można jeszcze zdobyć punkty. Wynik wyrównał w 76 minucie zdobywca pierwszej bramki - Sebastian Kapinos. Spotkanie pomimo starań obu drużyn zakończyło się remisem 3:3.

KS Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza 3:3 (1:3)

Bramki: Sebastian Kapinos 3., 76., Rafał Ciuberek 65. - Maciej Paskuda 4., 44., Szymon Paskuda 14.

Sędziowali: Mariusz Goriwoda, Bartosz Słysz, Bartłomiej Górnik.

Żółte kartki: Jacek Trzeciak 45., Artur Potaczek 47., Damian Krueger 56. (Borucin) - Adrian Cichecki (Nędza).

Borucin: Przemysław Cieśla, Tomasz Kurzawa, Adam Walach (87. Bartosz Stawarski), Rafał Ciuberek, Damian Krueger, Jacek Trzeciak, Artur Potaczek, Sebastian Kapinos (84. Adam Jachim, Patryk Podstawka, Radosław Szpak (77. Marcin Pawlisz), Paweł Biedroń (70. Artur Dudacy). Trener: Jerzy Halfar.

Nędza: Michał Burdzy, Filip Erynkwaijt, Maciej Paskuda, Szymon Paskuda, Patryk Knura, Adrian Cichecki, Mateusz Rabiej (57. Eliasz Rudek), Michał Grzesik, Tomasz Tiebler, Marcin Stasiowski, Mariusz Frydryk. Trener: Marek Hanzel.