Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Zwycięstwo Fortecy na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej

12.08.2018 21:00 | 0 komentarzy | AgaKa

Mocny początek sezonu w wykonaniu LKS Forteca Świerklany. Drużyna pokonała na własnym boisku KS Kornowac 3:1.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania w Świerklanach przyniosła gospodarzom dwie bramki. Pierwsza padła już w 12. minucie, jej autorem został Damian Getler. Drugą trzy minuty później strzelił Paweł Gryta.

Druga połowa meczu przyniosła Fortecy trzecią bramkę, którą również strzelił Gryta. Wydawać by się mogło, że spotkanie zakończy się wynikiem 3:0 dla gospodarzy, lecz w doliczonym czasie gry Wojciech Błaszczyk z KS Kornowac strzelił gola dla swojej drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

LKS Forteca Świerklany - KS Kornowac 3:1 (2:0)

Bramki: Damian Getler (12), Paweł Gryta (15,56) - Wojciech Błaszczyk (90+1)

LKS Forteca Świerklany: Radosław Kalisz, Damian Getler, Tomasz Zmuda, Patryk Wita, Paweł Gryta, Karol Mrowiec, Tomasz Juraszek, Maciej Kasprzak, Łukasz Staniek, Paweł Sudoł, Kamil Gorzała

Rezerwowi: Błażej Byczek, Kamil Szypulski, Sebastian Markiewicz, Maciej Konsek, Kacper Szweda

KS Kornowac: Michał Radecki, Michał Koczor, Daniel Komorek, Dawid Dzierżęga, Sławomir Bugla, Mateusz Moneta, Wojciech Błaszczyk, Sebastian Bugdoł, Jakub Gatnar, Sebastian Mańka, Bogusław Drobny

Rezerwowi: Rafał Tarnowski, Krzysztof Wojciechowski, Dominik Maciaszek

Sędziowie: Artur Grzesiuk, Tomasz Izydorczyk, Przemysław Burliga (główny), wszyscy z KS Zabrze

Żółte kartki: Juraszek i Sudoł (obaj Forteca Świerklany)