Zasłużone zwycięstwo Turzy w meczu z Czyżowicami

15.08.2018 21:52 | 1 komentarz | AgaKa

W pełni zasłużone zwycięstwo piłkarzy KS Unia Turza Śląska w meczu z LKS Naprzód Czyżowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0.

KS Unia Turza Śląska już od pierwszych minut meczu pokazywała wyższość nad Czyżowicami. Pierwsza połowa przyniosła gospodarzom dwie bramki, obie padły z nogi Dawida Hanzela. Druga połowa spotkania to kolejne dwie bramki dla Turzy: pierwsza padła w 70. minucie po raz kolejny z nogi Hanzela, dwie minuty później gola strzelił Oskar Stanik.

KS Unia Turza Śląska - LKS Naprzód Czyżowice 4:0 (2:0)

KS Unia Turza Śląska: Kamil Główka, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Marek Gładkowski, Piotr Glenc, Oskar Stanik (Gabriel Szkatuła 81.), Kamil Kostecki (Paweł Staniczek 67.), Robert Maryniok, Dariusz Pawlusiński (Jan Chlebik 78.), Dawid Pawlusiński, Dawid Hanzel (Gabriel Szkatuła 81.)

Bramki: Dawid Hanzel (8.,39.,70.), Oskar Stanik (72.)

Rezerwowi: Tomasz Lewandowski, Paweł Staniczek, Bartosz Suszek, Jan Krupiński, Gabriel Szkatuła, Jan Chlebik

LKS Naprzód Czyżowice: Michał Lodwich, Jakub Danieluk (Kacper Tatarczyk 75.), Dawid Szymura, Artur Sosna, Sebastian Buko (Adrian Wierzgoń 70.), Artur Kurasz (Błażej Wachtarczyk 75.), Mateusz Szuścik (Mateusz Wuwer 75.), Paweł Zdunek, Mateusz Danieluk, Oliwer Podeszwa (Patryk Adamczyk 46.), Mateusz Buko (Kamil Kaczorowski 46.)

Rezerwowi: Bartosz Bielski, Kamil Kaczorowski, Patryk Adamczyk, Błażej Wachtarczyk, Mateusz Wuwer, Kacper Tatarczyk, Adrian Wierzgoń

Sędziowie: Rafał Rokosz (główny), Damian Rokosz, Rafał Baran, wszyscy KS Katowice

Żółte kartki: Paweł Zdunek (Czyżowice)