Płomień zlany w Czechowicach-Dziedzicach

15.08.2018 22:14 | 0 komentarzy | adi

MRKS Czechowice-Dziedzice wygrał aż 5:0 z Płomieniem Połomia. Bohaterem spotkania został Damian Szczęsny, który strzelił trzy bramki.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu. Gospodarze co prawda prowadzili, ale tylko jedną bramką, po samobójczym trafieniu Pawła Szczecińskiego. W drugiej części rozstrzelał się Damian Szczęsny, który w zaledwie 24 minuty skompletował hat-tricka. Na listę strzelców wpisał się też Rafał Adamczyk.

Płomień o pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie powalczy 18 sierpnia z Wilkami Wilcza.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Płomień Połomia 5:0 (1:0)

Bramki: Szczeciński 28. (samobójcza), Szczęsny 63., 65., 84., Adamczyk 87.

Płomień: Antończyk - Szczeciński, Lubszczyk, Krzystała (82. Kudziełko), Ucher (46. Wawrziczek) - Gościniewicz (46. Łaski), Szypuła, Łyczko (63. Kania), Cieślak (63. Matuszek) - Sękowski (80. Dzierżenga), Herok.