W Borucinie po raz kolejny podzielili się punktami [ZDJĘCIA]

15.08.2018 23:11 | 5 komentarzy | tom

W środę w Borucinie odbył się mecz II kolejki klasy okręgowej. KS Naprzód Borucin po zaciętej walce zremisował 1:1 z APN Odra Wodzisław Śląski.

Już w pierwszej minucie zawodnik Odry Błażej Szczepanek trafił do bramki gospodarzy. Wynik pozostał bez zmian aż do 78 minuty, kiedy to Artur Potaczek strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza z Wodzisławia. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

KS Naprzód Borucin - APN Odra Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)

Bramki: Artur Potaczek 78. - Błażej Szczepanek 1.

Sędziowali: Marcin Bielawski, Krystian Forgała, Krzysztof Michalski.

Żółte kartki: Artur Potaczek 52., Sebastian Kapinos 89. (Borucin) - Patryk Dudziński 39., Błażej Szczepanek 90+3. (Wodzisław Śl.).

Borucin: Przemysław Cieśla, Adam Walach (75. Tomasz Kurzawa), Rafał Ciuberek, Damian Krueger, Jacek Trzeciak (73. Artur Dudacy), Bartosz Stawarski, Artur Potaczek, Sebastian Kapinos (90 Marcin Pawlisz), Patryk Podstawka, Radosław Szpak, Paweł Biedroń. Trener: Jerzy Halfar.

Wodzisław Śl.: Marcin Musioł, Piotr Górnicki, Mariusz Zganiacz, Artur Gać, Błażej Szczepanek, Piotr Zieliński (70. Grzegorz Gojny), Patryk Dudziński, Damian Tarka (80. Kacper Malinowski), Krzysztof Krzyżok, Adam Niemyjski (57. Rafał Czogalik), Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.