Ocicom zabrakło czasu z Bełsznicą [ZDJĘCIA]

16.08.2018 00:01 | 1 komentarz | tom

W środę w Ocicach odbył się mecz II kolejki Raciborskiej B klasy. LKS Ocice Racibórz zmierzyły się z LKS Rozwój Bełsznica.

Pierwsza bramka padła na konto gości podczas zamieszania w polu karnym, które wykorzystał Tomasz Palasz w 16 minucie. 11 minut później gola zwiększającego przewagę przyjezdnych w pięknej indywidualnej akcji strzelił Zbigniew Poloczek. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do samego końca spotkania. W 90 minucie Daniel Skupnik celnie trafił do bramki zawodników Bełsznicy doprowadzając przed ostatnim gwizdkiem do wyniku 1:2.

LKS Ocice Racibórz - LKS Rozwój Bełsznica 1:2 (0:2)

Bramki: Daniel Skupnik 90. - Tomasz Palasz 16., Zbigniew Poloczek 27.

Żółte kartki: Paweł Białas 28. (Bełsznica).

Ocice: Kamil Kalinowski, Szymon Dancewicz (45. Oliwer Mróz), Piotr Barlik (45. Jakub Pfeifer), Grzegorz Borys (45. Adrian Skorupski), Marek Grela, Krzysztof Hermacki, Paweł Kołpiński, Dawid Luda, Denis Mikołajec, Dawid Myśliwiec (30. Daniel Skupnik), Grzegorz Szewczykn (45. Dawid Szymiczek). Trener: Marcin Handziuk.

Bełsznica: Adrian Matera, Paweł Białas, Konrad Gawlina, Tomasz Kołek, Aleksander Kucza, Tomasz Palasz, Rafał Piprek, Marek Poloczek (55. Tomasz Buchta), Zbigniew Poloczek, Łukasz Swoboda, Marcin Szymiczek. Trener: Tomasz Palasz.