Mecz inauguracyjny I ligi kobiet w Rybniku

19.08.2018 22:08 | 0 komentarzy | wen

TS ROW Rybnik w pierwszym meczu I ligi kobiet przegrał z drużyną z Krakowa.

Drużyna z Rybnika w 18 minucie objęła prowadzenie po golu samobójczym. Karolina Zaporowska jeszcze przed przerwą zrehabilitowała się strzelając bramkę wyrównującą. W drugiej połowie wynik na 1:2 ustaliła Julia Łoboz.

TS ROW Rybnik: Alicja Bzowska, Kamila Fuchs, Edyta Botor, Żaneta Sobota, Dominika Rosak, Marta Kamińska, Martyna Guzik, Liwia Garcarczyk, Ania Sroka, Katarzyna Kubik, Agnieszka Słaboń

Rezerwowe: Marcelina Pawlik, Patrycja Biadacz, Julia Dworok, Julia Wywrot, Sabina Nowosielska, Agata Bałuc

Wanda Kraków: Anna Król, Patrycja Gruchacz, Karolina Prokuska, Paulina Stachurska, Paulina Fiałek, Anna Dyba, Angelika Kamieńska, Wiktoria Pietrzyk, Karolina Zaporowska, Agnieszka Karcz, Julia Basta

Rezerwowe: Aleksandra Jarocka, Magdalena Król, Wiktoria Stańczyk, Paulina Marchut, Julia Łoboz

Żółte Kartki: Kamila Fuchs, Paulina Stachurska

Sędziowie: Urszula Stanik, Dorota Dymek, Klaudia Kózka