Świetna skuteczność LKS-u Górki Śląskie [ZDJĘCIA]

20.08.2018 14:46 | 3 komentarze | dud

W meczu 3. kolejki raciborskiej B klasy LKS Górki Śląskie wygrał z rezerwami Przyszłości Rogów.

Piłkarze LKS-u imponują skutecznością na początku sezonu 2018/2019. W dotychczas rozegranych trzech spotkaniach strzelili już 15 goli, tracąc dwa. Wynik ten daje im fotel lidera.

W meczu z rezerwami Przyszłości Rogów, już w 8. minucie gry goście wyszli na prowadzenie. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Krzysztof Rek. Na drugą bramkę trzeba było czekać do 63. minuty kiedy to zawodnik Przyszłości skierował piłkę do własnej bramki. Wynik na 3:0 dla LKS-u ustalił w 83. minucie Mateusz Jureczko.

Przyszłość II Rogów – LKS Górki Śląskie 0:3 (0:1)