Rafako przegrało z Turzą Śląską w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

22.08.2018 21:39 | 0 komentarzy | tom

W środę przy ulicy Łąkowej rozegrany został mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Zawodnicy KS Rafako przegrali na swoim boisku z KS Unia Turza Śląska 1:4.

Unia w tym spotkaniu wyraźnie przeważała stwarzając liczne sytuacje bramkowe. Piłka jednak częściej trafiała w poprzeczkę oraz słupki gospodarzy. Pierwsza bramka na konto gości padła z rzutu karnego w 36 minucie wykonanego przez Dawida Hanzela. Dwie minuty później Dawid Pawlusiński dołożył bramkę od siebie powiększając przewagę Unii. W drugiej części spotkania sytuacja się powtórzyła. Najpierw Arkadiusz Lalko z karnego w 51 minucie trafił do bramki, a kilkanaście minut po nim Jan Krupiński strzelił gola na 4:0. Chwilę nieuwagi gości wykorzystał Mateusz Krasicki strzelając honorową bramkę w 81 minucie.

KS Rafako Racibórz - KS Unia Turza Śląska 1:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Krasicki 81. - Dawid Hanzel 36.-k, Dawid Pawlusiński 38., Arkadiusz Lalko 51.-k, Jan Krupiński 67.

Sędziowali: Dariusz Lenort, Michał Brzostek, Zdzisław Matysiak.

KS Rafako Racibórz: Dawid Chluba – Marcin Kramarczyk, Piotr Cerkowniak (23. Damian Gawryluk), Konrad Fedyn, Szymon Niedziela (45. Damian Mazurek), Paweł Kowacz (45. Łukasz Zajda), Łukasz Stecko, Mateusz Trzęsiński, Filip Brzostek, Mateusz Krasicki, Dominik Siedlaczek (45. Grzegorz Jakosz) Trener: Grzegorz Jakosz.

KS Unia Turza Śląska: Tomasz Lewandowski – Jan Chlebik (12. Robert Maryniok), Jan Krupiński, Arkadiusz Lalko, Gabriel Szkatuła, Dariusz Pawlusiński, Kamil Kostecki (70. Marek Gładkowski), Paweł Staniczek, Dawid Pawlusiński (70. Oskar Stanik), Bartosz Suszek, Dawid Hanzel. Trener: Jacek Gorczyca.