Gole w końcówce dały awans Unii Racibórz

23.08.2018 12:43 | 0 komentarzy | dud

W meczu 1/8 Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz Unia Racibórz wygrała z LKS-em Krzyżanowice.

Czwartoligowiec z Raciborza awansował do następnej rundy, choć przez 80. minut spotkania utrzymywał się wynik remisowy.

To gospodarze z Krzyżanowic zdobyli pierwszą bramkę w meczu. W 28. minucie Pawłowski strzelił gola dla LKS-u. Tuż przed przerwą stan meczu wyrównał Kocot, który na drugą połowę już nie wyszedł. Zastąpił go Haras. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcowych dziesięciu minutach. Najpierw gola na 2:1 dla Unii zdobył Wawoczny, a w doliczonym czasie gry wynik podwyższył Szlufarski.

LKS Krzyżanowice – KS Unia Racibórz 1:3 (1:1)