Demolka! Odra Wodzisław blisko "dychy"

26.08.2018 09:31 | 19 komentarzy | adi

APN Odra Wodzisław Śląski wygrała aż 8:0 z Rafako Racibórz.

Strzelanie rozpoczął Piotr Zieliński, który po 20 minutach gry miał już dwie bramki na koncie. Przed przerwą dublet ustrzelił też Patryk Dudziński, a ostatnie trafienie w pierwszej połowie należało do Adama Niemyjskiego. Mimo wysokiego prowadzenia Odra w drugiej części gry nie zwalniała. Szóstego gola dla gospodarzy zdobył Jarosław Wieczorek, a siódmego Damian Tarka. Jako ostatni na listę strzelców wpisał się rezerwowy Rafał Czogalik.

Po czterech meczach Odra ma na koncie 10 punktów i aż 16 strzelonych bramek przy tylko dwóch straconych. W tabeli daje to na razie drugie miejsce, ale dzisiaj podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka może jeszcze wyprzedzić Unia Turza Śląska, która gra z Gwiazdą Skrzyszów. Rafako z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę.

Kolejny mecz Odra rozegra 1 września. O godzinie 17:00 zmierzy się na wyjeździe z Naprzodem Czyżowice.

APN Odra Wodzisław - Rafako Racibórz 8:0 (5:0)

Bramki: Zieliński 2, Dudziński 2, Niemyjski, Wieczorek, Tarka, Czogalik