Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Unia po raz kolejny z remisem [ZDJĘCIA]

08.09.2018 22:00 | 1 komentarz | tom

W sobotę odbył się mecz VI kolejki IV ligi. Unia Racibórz zremisowała 1:1 z wiceliderem tabeli KS Decor Bełk.

W pierwszej połowie gra odbywała się wiekszość czas pod bramką gospodarzy. Pomimo kilku dobrych sytuacji obu zespołów żadna z drużyn nie strzeliła bramki. W drugiej cześci spotkania Unia ruszyła do przodu zdobywając bramkę po strzale Jonatana Domina w 57 minucie. Po stracie zawodnicy Bełku za wszelką cenę próbowali wyrównać wynik. W 82 minucie Paweł Paryła strzelił gola, który zdecydował o końcowym wyniku. Unia Racibórz po 6 rozegranych meczach nie odnotowała porażki.

KS Unia Racibórz – KS Decor Bełk 1:1 (0:0)

Bramki: Jonatan Domin 57. - Paweł Paryła 82.

Unia: Paweł Kapusta – Kamil Łątkowski, Paweł Woniakowski, Marcin Mizia, Bogusław Sobek, Kamil Tront, Mateusz Badowski, Bartłomiej Lorenc, Jonatan Domin (78. Kamil Szlufarski), Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot.