Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Płomień spalił Dąb, festiwal bramek w Połomi

15.09.2018 20:34 | 16 komentarzy | AgaKa

Aż sześć bramek strzeliła Połomia w meczu z Gaszowicami. Goście nie odjechali jednak z zerowym kontem.

Pierwsza połowa spotkania przyniosła remis 1:1. W czwartej minucie meczu gola dla gospodarzy strzelił Paweł Sękowski, dziesięć minut później Gaszowice wyrównały wynik za sprawą Michała Szczurka. Oba gole padły z rzutów karnych.

Druga połowa meczu to festiwal bramek w wykonaniu Płomienia. Sękowski strzelił jeszcze dwie, w 75. i 82. minucie, Daniel Lubszczyk jedną, w 48. minucie, Łukasz Herok w 53. i w ostatnim momencie w doliczonym czasie gry Szymon Kania strzelił szóstą bramkę dla Płomienia. Po tej akcji sędzia główny odgwizdał koniec spotkania.

KS Płomień Połomia - GKS Dąb Gaszowice 6:1 (1:1)

KS Płomień Połomia: Daniel Antończyk, Paweł Szczeciński, Dawid Kudzielko, Robert Dzierżęga Bartosz Łyczko 66.), Paweł Sękowski (Szymon Kania 84.), Karol Szypuła, Łukasz Herok, Konrad Cieślak (Łukasz Matuszek 82.), Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Tymoteusz Gościniewicz (Wojciech Łaski 72.)

Bramki: Paweł Sękowski 3 (4. - karny, 75.,82.), Łukasz Herok (53.), Daniel Lubszczyk (48.), Szymon Kania (90.+3)

Rezerwowi: Dawid Piszczek, Daniel Zawiśla, Bartosz Łyczko, Łukasz Matuszek, Aleksander Pięta, Szymon Kania, Wojciech Łaski

GKS Dąb Gaszowice: Mirosław Kuczera, Tomasz Reguła, Przemysław Stebel (Mariusz Kraśniewski 74.), Kamil Sikora (Krzysztof Szewczyk 53.), Dominik Niećko (Maksymilian Kravets 46.), Krzysztof Sikora (Sebastian Szymura 76.), Kamil Elias, Wojciech Orzeł, Michał Szczurek, Michał Mazur, Jakub Smołka (Krzysztof Jurczyk 70.)

Bramki: Michał Szczurek (14. - karny)

Rezerwowi: Jakub Lichoń, Krzysztof Jurczyk, Mariusz Kraśniewski, Krzysztof Szewczyk, Sebastian Szymura, Kamil Gołyś, Maksym Kravets

Sędziowie: Tomasz Izydorczyk, Bartosz Słysz, Jacek Konieczny (KS Zabrze)

Napomnienia zawodników: 2 (1x Płomień, 1x Gaszowice)